c
1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
h

FAQ

najczęściej zadawane pytania

Absolutnie nie! Trening z wykorzystaniem elektrostymulacji jest intensywny i towarzyszy mu uczucie mrowienia, które w żadnym stopniu nie powoduje dolegliwości bólowych.

Nie musisz zabierać ze sobą kompletnie nic! Pierwszą wizytę zaczniesz od konsultacji z trenerem personalnym, podczas której ustalimy Twoje cele, opowiemy o treningu z wykorzystaniem elektrostymulacji i omówimy wszystkie szczegóły z nim związane. Dla usprawnienia przepływu impulsu otrzymasz specjalną bieliznę treningową oraz wodę. Abyś w pełni mógł poznać potencjał treningu EMS, prosimy abyś już dzień przed wizytą u nas nie odbywał ciężkiego treningu i pamiętał o nawodnieniu!

Oczywiście,że tak! Trening skierowany jest do wszystkich osób powyżej 18 roku życia, które chcą zadbać o swoje zdrowie i kondycję.

Bez wątpliwości: TAK. EMS jest treningiem dla wszystkich. Zachęcamy do rozpoczęcia swojej przygody z aktywnością fizyczną własnie z nami! Doświadczeni trenerzy personalni stworzą plan treningowy specjalnie dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości, przybliżą temat zdrowego trybu życia i będą wspierać w dążeniu do celów.

Trening z wykorzystaniem elektrostymulacji jest w pełni bezpieczny, wywodzi się on z rehabilitacji i stosowany zgodnie z zaleceniami wpływa pozytywnie na każdy aspekt naszego ciała! W Short Training Zone sesje treningowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów personalnych, na certyfikowanym sprzęcie, według międzynarodowych wytycznych „Safety First”.

 

Podstawowe wytyczne bezpiecznego i skutecznego treningu EMS:

  • Trening zawsze musi się odbywać pod okiem uprawnionego trenera personalnego, który dobrał rodzaj impulsu, zakres oraz intensywność ćwiczeń indywidualnie do Twoich potrzeb. Jest to konieczne dla efektywności i bezpieczeństwa sesji treningowych.
  • Trener może prowadzić w tym samym czasie trening dla max. 2 osób – tylko wtedy jest w stanie w 100 % zagwarantować skuteczność i bezpieczeństwo treningu dla każdej osoby.
  • Po 2 miesięcznej adaptacji (podczas której odbywamy 1 trening w tygodniu) i konsultacji z trenerem, można zwiększyć częstotliwość sesji treningowych, jednak między treningami muszą występować 4 dni przerwy. Pozwoli to na regenerację między wizytami w naszym studio, abyś swoje cele osiągną w najbardziej efektywny i bezpieczny sposób.

Wykorzystanie elektrostymulacji w treningu personalnym wywodzi się z rehabilitacji i umożliwia szybki powrót do sprawności. Doświadczeni trenerzy personalni dobiorą intensywność oraz progresję ćwiczeń biorąc pod uwagę Twoje ograniczenia. Impuls zapewni bodziec do wzrostu bądź regeneracji mięśni, a także usprawni niwelowanie ewentualnej dysproporcji mięśniowej, powstałej w wyniku urazu . Dla zapewnienia skuteczności i bezpieczeństwa treningów współpracujemy z fizjoterapeutą.

Wróć z nami do zdrowia!

Połączenie elektrostymulacji z tradycyjnym treningiem personalnym skutecznie przyśpiesza metabolizm i gwarantuje większą ilość spalonych kalorii niż w czasie standardowych aktywności fizycznych. Efektem tego jest zwiększone zużycie energii przez Twoje ciało i skuteczniejsza redukcja tkanki tłuszczowej.

Cena treningu uzależniona jest od jego formy, wszystkie szczegóły ustalamy podczas konsultacji i treningu próbnego.