c
1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
h

TRENING EMS

KORZYŚCI WSPÓŁPRACY ZE MNĄ

Tylko 20 minut

Szanuje Twój czas! Ty zdecyduj ile czasu, możesz poświęcić tygodniowo na aktywność fizyczna.

Zapomnij o bólu pleców

Trening wzmacnia także mięśnie głębokie, które zapewniają ochronę kręgosłupa przed urazami.

Plan żywieniowy

Osiągnij szybciej wymarzony efekt zmieniając przyzwyczajenia żywieniowe.

Wolność wyboru

To Ty decydujesz, jak chcesz ćwiczyć! Prowadzę treningi EMS oraz tradycyjne treningi personalne.

lepsze samopoczucie

Razem zmienimy Twoje nawyki! Regularna aktywność fizyczna zapewni Ci lepsze samopoczucie, więcej energii oraz obniży poziom stresu.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Opowiedz mi o swoim celu, a ja pomogę Ci go osiągnąć! Ustalimy strategię i uzyskasz wsparcie na każdym z etapów.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Sesje prowadzone są na światowej klasy, nowoczesnym sprzęcie do elektrostymulacji - Miha Bodytec.

monitorowanie wynikow

Oferujemy bezpłatne, profesjonalne pomiary składu Twojego ciała, które umożliwią nam dokładniejszą kontrolę zaplanowanych efektów.

Nowoczesny trening personalny, z użyciem elektrostymulacji, podczas którego wykonujemy wyłącznie proste ruchy oraz nieskomplikowane ćwiczenia, ubrani w specjalny kombinezon z elektrodami. Jesteśmy pod stałą kontrolą wykwalifikowanego instruktora, który pomaga nam oraz koryguje podczas ćwiczeń. Konsola do której jesteśmy podłączeni za pomocą kabla wysyła do naszego ciała impuls, dzięki któremu angażowane są wszystkie mięśnie (również głębokie) a trening staje się krótszy, intensywniejszy i co najważniejsze całkowicie bezpieczny.

Treningi prowadzone są indywidualnie, przez doświadczonych trenerów personalnych. Po konsultacji dobierany jest rodzaj impulsu oraz ćwiczenia, podobnie jak to ma miejsce w klasycznym treningu! Korzystamy z najlepszych maszyn dostępnych na rynku, spełniających wszystkie normy bezpieczeństwa – Miha Bodytec.

W naszym studio to Ty decydujesz, w jaki sposób chcesz ćwiczyć i ile czasu w tygodniu jesteś w stanie wygospodarować na trening. Oferujemy profesjonalne zajęcia indywidualne oraz w parach. Prowadzimy również sesje treningowe z wykorzystaniem elektrostymulacji, które świetnie sprawdzają się u osób zapracowanych i zabieganych.

Trening z wykorzystaniem elektrostymulacji jest bardzo bezpieczną formą ćwiczeń, która może być stosowna zarówno przez osoby niewysportowane, jak i te, które uprawiają sport zawodowo. Trening nie obciąża stawów i trwa zaledwie 20 minut, a impulsy elektryczne generowane podczas sesji mają parametry identyczne jak impulsy wysyłane przez ludzki mózg. Mimo to, istnieje lista przeciwwskazań, przy których taka forma treningu nie jest zalecana. Z elektrostymulacji nie powinny korzystać osoby z:

 • rozrusznikiem serca,
 • chorobami serca (arytmia, zawał),
 • chorobami układu nerwowego (padaczka),
 • nadciśnieniem,
 • zaburzeniami krążenia tętniczego krwi
 • cukrzycą,
 • miażdżycą w stopniu zaawansowanym
 • metalowymi implantami (endoprotezy stawów, zębów),
 • implantami medycznymi (w tym implantami piersi),
 • bólami niewiadomego pochodzenia,
 • gorączką,
 • stanami zapalnymi, ostrymi zakażeniami bakteryjnymi i wirusowymi
 • grzybicą w obrębie dróg moczowych,
 • zaburzeniami krzepnięcia krwi, krwotokami, hemofilią, kobiety podczas menstruacji
 • zmianami nowotworowymi,
 • przepukliną pachwinową lub ściany jamy brzusznej,
 • ranami, stanami zapalnymi, oparzeniami, podrażnieniami, egzemami w obszarze elektrod:
 • kobiety w ciąży,
 • osoby w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego.

JAKI JEST TWÓJ CEL?

JEDZ ZDROWO. CZUJ SIĘ LEPIEJ

Za pomocą systematycznych treningów, wykorzystujących elektrostymulację, skutecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów i zmniejszysz obwody ciała. Specjalny program metaboliczny, zadba o dodatkowe zwiększenie przemiany materii, aby spalać więcej kalorii nawet wiele godzin po zakończonej sesji.

BĄDŹ WIELKI

Wzrost czystej masy mięśniowej jest marzeniem wielu trenujących. Jeśli tradycyjne formy treningu nie przynoszą upragnionego rezultatu, zapraszamy do naszego studia! Trenerzy dobiorą odpowiednią ilość powtórzeń oraz rodzaj impulsu, aby efektywnie wyrzeźbić i rozbudować każdą partię mięśni.

ZWIĘKSZ SWOJĄ SPRAWNOŚĆ

Za pomocą elektrostymulacji możemy poprawić swoją wytrzymałość oraz siłę mięśni, co bezpośrednio przełoży się na sprawność ogólną oraz samopoczucie podczas codziennych wyzwań. Wzmocnienie mięśni głębokich pozwoli ochronić kręgosłup i zapomnieć o przewlekłych dolegliwościach bólowych pleców.

ZAPOMNIJ O BÓLU

Elektrostymulacja, jako pierwsza, znalazła swoje zastosowanie w rehabilitacji. Fizjoterapeuci od dawana używają jej w celu leczenia urazów zarówno przeciążeniowych jak i pourazowych. Ćwiczenia wykonuje się wyłącznie z ciężarem całego ciała, nie obciążając przy tym stawów. Trener przez cały czas treningu koryguje naszą postawę, aby zagwarantować  bezpieczne osiągnięcie maksymalnych efektów.

ŻEGNAJ CELLULICIE

Wbrew powszechnie krążącym opiniom, z cellulitem borykają się nie tylko osoby o zwiększonej tkance tłuszczowej. Jest to równie często wstydliwy problem osób szczupłych. Związane jest to z zaburzeniami przepływu krwi i limfy w tkance łącznej. Systematyczny trening EMS redukuje tkankę tłuszczowa, przyśpiesza metabolizm oraz usprawnia krążenie krwi, czego efektem jest zdrowa, wzmocniona i jędrna skóra.

DAJ SOBIE ODPOCZĄĆ

Szukasz skutecznego sposobu na regenerację po biegu lub zawodach sportowych? EMS jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Specjalny program relaksacji zadba o usunięcie z Twojego organizmu szkodliwych produktów przemiany materii i umożliwi szybki powrót do dalszych treningów.