c
1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
h

TRENING EMS

Trening ems

Tylko 20 minut

Szanuje Twój czas! Ty zdecyduj ile czasu, możesz poświęcić tygodniowo na aktywność fizyczna. Wystarczy 20minut raz w tygodniu.

Zapomnij o bólu pleców

Trening wzmacnia także mięśnie głębokie, które zapewniają ochronę kręgosłupa przed urazami.

Plan żywieniowy

Osiągnij szybciej wymarzony efekt, zmieniając przyzwyczajenia żywieniowe, pod okiem specjalistów.

Wolność wyboru

To Ty decydujesz, jak chcesz ćwiczyć! Prowadzę treningi EMS oraz tradycyjne treningi personalne.

lepsze samopoczucie

Razem zmienimy Twoje nawyki! Regularna aktywność fizyczna zapewni Ci lepsze samopoczucie, więcej energii oraz obniży poziom stresu.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Opowiedz mi o swoim celu, a ja pomogę Ci go osiągnąć! Ustalimy strategię i uzyskasz wsparcie na każdym z etapów.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Sesje prowadzone są na światowej klasy, nowoczesnym sprzęcie do elektrostymulacji - Miha Bodytec.

monitorowanie wynikow

Oferujemy bezpłatne, profesjonalne pomiary składu Twojego ciała, które umożliwią nam dokładniejszą kontrolę zaplanowanych efektów.

Nowoczesny trening personalny, z użyciem elektrostymulacji, podczas którego wykonujemy wyłącznie proste ruchy oraz nieskomplikowane ćwiczenia, ubrani w specjalny kombinezon z elektrodami. Jesteśmy pod stałą kontrolą wykwalifikowanego instruktora, który pomaga nam oraz koryguje podczas ćwiczeń. Konsola do której jesteśmy podłączeni za pomocą kabla wysyła do naszego ciała impuls, dzięki któremu angażowane są wszystkie mięśnie (również głębokie) a trening staje się krótszy, intensywniejszy i co najważniejsze całkowicie bezpieczny.

Treningi prowadzone są indywidualnie, przez doświadczonych trenerów personalnych. Po konsultacji dobierany jest rodzaj impulsu oraz ćwiczenia, podobnie jak to ma miejsce w klasycznym treningu! Korzystamy z najlepszych maszyn dostępnych na rynku, spełniających wszystkie normy bezpieczeństwa – Miha Bodytec.

W naszym studio to Ty decydujesz, w jaki sposób chcesz ćwiczyć i ile czasu w tygodniu jesteś w stanie wygospodarować na trening. Oferujemy profesjonalne zajęcia indywidualne oraz w parach. Prowadzimy również sesje treningowe z wykorzystaniem elektrostymulacji, które świetnie sprawdzają się u osób zapracowanych i zabieganych.

Trening z wykorzystaniem elektrostymulacji jest bardzo bezpieczną formą ćwiczeń, która może być stosowna zarówno przez osoby niewysportowane, jak i te, które uprawiają sport zawodowo. Trening nie obciąża stawów i trwa zaledwie 20 minut, a impulsy elektryczne generowane podczas sesji mają parametry identyczne jak impulsy wysyłane przez ludzki mózg. Mimo to, istnieje lista przeciwwskazań, przy których taka forma treningu nie jest zalecana. Z elektrostymulacji nie powinny korzystać osoby z:

 • rozrusznikiem serca,
 • chorobami serca (arytmia, zawał),
 • chorobami układu nerwowego (padaczka),
 • nadciśnieniem,
 • zaburzeniami krążenia tętniczego krwi
 • cukrzycą,
 • miażdżycą w stopniu zaawansowanym
 • metalowymi implantami (endoprotezy stawów, zębów),
 • implantami medycznymi (w tym implantami piersi),
 • bólami niewiadomego pochodzenia,
 • gorączką,
 • stanami zapalnymi, ostrymi zakażeniami bakteryjnymi i wirusowymi
 • grzybicą w obrębie dróg moczowych,
 • zaburzeniami krzepnięcia krwi, krwotokami, hemofilią, kobiety podczas menstruacji
 • zmianami nowotworowymi,
 • przepukliną pachwinową lub ściany jamy brzusznej,
 • ranami, stanami zapalnymi, oparzeniami, podrażnieniami, egzemami w obszarze elektrod:
 • kobiety w ciąży,
 • osoby w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego.

trening EMS - efekty

JEDZ ZDROWO. CZUJ SIĘ LEPIEJ

Za pomocą systematycznych treningów, wykorzystujących elektrostymulację, skutecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów i zmniejszysz obwody ciała. Specjalny program metaboliczny, zadba o dodatkowe zwiększenie przemiany materii, aby spalać więcej kalorii nawet wiele godzin po zakończonej sesji.

BĄDŹ WIELKI

Wzrost czystej masy mięśniowej jest marzeniem wielu trenujących. Jeśli tradycyjne formy treningu nie przynoszą upragnionego rezultatu, zapraszamy do naszego studia! Trenerzy dobiorą odpowiednią ilość powtórzeń oraz rodzaj impulsu, aby efektywnie wyrzeźbić i rozbudować każdą partię mięśni.

ZWIĘKSZ SWOJĄ SPRAWNOŚĆ

Za pomocą elektrostymulacji możemy poprawić swoją wytrzymałość oraz siłę mięśni, co bezpośrednio przełoży się na sprawność ogólną oraz samopoczucie podczas codziennych wyzwań. Wzmocnienie mięśni głębokich pozwoli ochronić kręgosłup i zapomnieć o przewlekłych dolegliwościach bólowych pleców.

ZAPOMNIJ O BÓLU

Elektrostymulacja, jako pierwsza, znalazła swoje zastosowanie w rehabilitacji. Fizjoterapeuci od dawana używają jej w celu leczenia urazów zarówno przeciążeniowych jak i pourazowych. Ćwiczenia wykonuje się wyłącznie z ciężarem całego ciała, nie obciążając przy tym stawów. Trener przez cały czas treningu koryguje naszą postawę, aby zagwarantować  bezpieczne osiągnięcie maksymalnych efektów.

ŻEGNAJ CELLULICIE

Wbrew powszechnie krążącym opiniom, z cellulitem borykają się nie tylko osoby o zwiększonej tkance tłuszczowej. Jest to równie często wstydliwy problem osób szczupłych. Związane jest to z zaburzeniami przepływu krwi i limfy w tkance łącznej. Systematyczny trening EMS redukuje tkankę tłuszczowa, przyśpiesza metabolizm oraz usprawnia krążenie krwi, czego efektem jest zdrowa, wzmocniona i jędrna skóra.

DAJ SOBIE ODPOCZĄĆ

Szukasz skutecznego sposobu na regenerację po biegu lub zawodach sportowych? EMS jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Specjalny program relaksacji zadba o usunięcie z Twojego organizmu szkodliwych produktów przemiany materii i umożliwi szybki powrót do dalszych treningów.

TRENING WPROWADZAJĄCY EMS. JAK WYGLĄDA? JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

Zdecydowałeś się na zmianę swoich nawyków i nie wiesz od czego zacząć? Walczysz z doskwierającymi bólami pleców? Chciałbyś zredukować tkankę tłuszczową albo zbudować mięśnie? A może zwyczajnie chcesz czuć się lepiej? Pierwszy krok za Tobą! Drugi zrobimy wspólnie 🙂 

Aby zacząć podróż po wymarzone efekty wystarczy, że zarezerwujesz sobie 20 minut raz w tygodniu! Tego dnia unikaj wykonywania innych treningów, za to zadbaj o odpowiednie nawodnienie oraz dobry humor 🙂 

 

Trening wprowadzający – zapisz się już teraz!

 

Mimo, że normalna sesja trwa 20 minut, na wprowadzające zajęcia trzeba zarezerwować sobie około godziny, aby pierwszy trening spełnił Twoje oczekiwania, chcielibyśmy lepiej Cię poznać. Rozpoczynamy od konsultacji z trenerem personalnym, podczas której omawiamy Twoje potrzeby, specyfikę jednostki z wykorzystaniem EMS oraz wszystkie szczegóły z nią związane. Zapytamy Cię o aktualny tryb dnia i wytłumaczmy jak w prosty sposób zadbać o siebie w codziennym pędzie. Osobisty wywiad jest dla nas bardzo ważny – pozwoli nam na ocenę Twojego stanu zdrowia, kondycji oraz umożliwii  indywidualne dopasowanie sesji treningowej już od pierwszych minut. 

 

Dbamy o to, żeby przepływ impulsu był optymalny, dlatego otrzymasz od nas specjalną bieliznę treningową, którą zakładamy bezpośrednio na skórę. Po przebraniu, już w sali treningowej, wykonujemy pomiary obwodów ciała oraz jego składu na analizatorze – dowiesz się “na ile lat czuje się Twój organizm”, jaki jest % udział tkanki tłuszczowej i mięśniowej a także czy organizm jest optymalnie nawodniony.

 

Ubierzemy Cię w specjalny strój, posiadający kilkanaście elektrod, usytuowanych w miejscu głównych partii mięśniowych – to dzięki nim podczas każdej sesji zaangażowanych jest ponad 400 mięśni! Kolejnym krokiem jest przystąpienie do treningu wprowadzającego. Trener personalny EMS wytłumaczy Ci ponownie, w jaki sposób będziesz ćwiczył, zadba o indywidualne dopasowanie impulsu, poprawną technikę wykonywania ćwiczeń, ich dobór i stopniowanie trudności, zgodnie z poziomem Twojej sprawności. To pierwszy kontakt Twoich mięśni z elektrostymulacja, dlatego czas trwania sesji wprowadzającej jest krótszy niż standardowy trening, a ćwiczenia, na których bazujemy to wyłącznie proste ruchy – zbudujemy u Ciebie świadomość własnego ciała i nauczymy w optymalny sposób z niego korzystać 🙂

 

Na zakończenie przybij trenerowi „piątkę”, odetchnij, weź łyka wody i opowiedz nam o swoich wrażeniach! W razie pytań trener prowadzący jest do Twojej dyspozycji 🙂

Po wizycie w naszym studio możesz odczuwać delikatne bóle mięśniowe, jest to naturalna reakcja organizmu na zwiększony wysiłek fizyczny – oznaka dobrze wykonanej pracy i zaangażowania w trening! 💪 Aby jednak zminimalizować wszelkie potreningowe dolegliwości koniecznie zadbaj o odpowiednią ilość wody wraz z uzupełnieniem minerałów i witamin. Polecamy także picie soku wiśniowego, wzięcie prysznica masując mięśnie naprzemiennie ciepłą i zimną wodą oraz codzienną aktywność – spacery, rozciąganie, rower 🙂

Poinformuj mnie w jakie dni i godziny możesz trenować, na pewno znajdziemy dogodny termin – wypełnij poniższy formularz.

nie zwlekaj - zapisz się na trening EMS!