c
1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
i

O mnie

O MNIE

Nieważne czy stawiasz swoje pierwsze sportowe kroki, czy szukasz uzupełnienia innych treningów. W prosty sposób wytłumaczę Ci, jak w codziennym pędzie, bez wielkich wyrzeczeń zadbać o zdrowie, uniknąć kontuzji i cieszyć się formą przez lata. Umów się na trening wprowadzający!
Trener Personalny
Be pro
Trener Personalny

Odwiedź mnie
w ProStudio23

Treningi odbywają się z dojazdem do Ciebie lub w kameralnym studio, znajdującym się przy Bulwarze Ikara. Znajdziesz tutaj czas zarówno na trening, jak i relaks. To miejsce jest odskocznią od życia codziennego, w którym odpoczniesz od bieżących spraw, dbając jednocześnie o swój nastrój i poziom hormonów szczęścia. Ponadto współpracujemy z dietetykiem klinicznym, fizjoterapeutą i masażystką, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksową opiekę nad zdrowiem i osiągnąć Twój cel w możliwie najkrótszym czasie. Wszystkie treningi prowadzone są przez wykwalifikowaną, sympatyczną i zawsze pomocną kadrę trenerską.

EMS W LICZBACH

Badania przeprowadzone na niemieckich uczelniach („University of Bayreuth and Erlagen-Nuremberg”, „ German Sport University of Cologne”, „Sports University of Bayreuth”) udowadniają skuteczność treningu EMS. Już po 6 tygodniach u badanych zaobserwowano:

REDUKCJE TKANKI TŁUSZCZOWEJ U 00%
ZADOWOLENIE Z EFEKTU NAPIĘCIA CIAŁA 00%
REDUKCJĘ BÓLU PLECÓW U 00%
ZADOWOLENIE Z POPRAWY WYGLĄDU U 00%

ZMIEŃ Z NAMI SWOJE NAWYKI

Sprawię, że aktywność fizyczna przestanie być smutnym obowiązkiem w walce o zdrowie. Opowiedz mi o swoim celu i możliwościach a ja dopasuję program treningowy dopasowany do Twoich potrzeb.
Korzyści treningu EMS