c
1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
i

O mnie

TRENINGI INDYWIDUALNE

NIEWAŻNE CZY STAWIASZ SWOJE PIERWSZE SPORTOWE KROKI, CZY SZUKASZ UZUPEŁNIENIA INNYCH TRENINGÓW. W PROSTY SPOSÓB WYTŁUMACZĘ CI, JAK W CODZIENNYM PĘDZIE, BEZ WIELKICH WYRZECZEŃ ZADBAĆ O ZDROWIE, UNIKNĄĆ KONTUZJI I CIESZYĆ SIĘ FORMĄ PRZEZ LATA.

Oferuję kompleksową opiekę trenerska, w skład której wchodzi analiza aktualnego trybu życia, lista wyzwań, doradztwo żywieniowe, wsparcie mentalne oraz treningi indywidualne, dopasowane wyłącznie do Ciebie. Stopniowe modyfikowanie nawyków w celu połączenia aktywności fizycznej ze zbilansowaną dietą i regeneracją, pozwoli Ci cieszyć się zdrowiem i wymarzoną sylwetką przez lata, bez efektu “jojo”.

Trenerka Personalna EMS, Trener Przygotowania Motorycznego
trenerka ems
Trenerka Personalna EMS, Trener Przygotowania Motorycznego

Odwiedź mnie
w ProStudio23

Treningi odbywają się z dojazdem do Ciebie lub w kameralnym studio, znajdującym się przy Bulwarze Ikara. Znajdziesz tutaj czas zarówno na trening, jak i relaks. To miejsce jest odskocznią od życia codziennego, w którym odpoczniesz od bieżących spraw, dbając jednocześnie o swój nastrój i poziom hormonów szczęścia. Ponadto współpracujemy z dietetykiem klinicznym, fizjoterapeutą i masażystką, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksową opiekę nad zdrowiem i osiągnąć Twój cel w możliwie najkrótszym czasie. Wszystkie treningi prowadzone są przez wykwalifikowaną, sympatyczną i zawsze pomocną kadrę trenerską.

EMS - EFEKTY
W LICZBACH

Badania przeprowadzone na niemieckich uczelniach („University of Bayreuth and Erlagen-Nuremberg”, „ German Sport University of Cologne”, „Sports University of Bayreuth”) udowadniają skuteczność treningu EMS. Już po 6 tygodniach u badanych zaobserwowano:

REDUKCJE TKANKI TŁUSZCZOWEJ U 00%
ZADOWOLENIE Z EFEKTU NAPIĘCIA CIAŁA 00%
REDUKCJĘ BÓLU PLECÓW U 00%
ZADOWOLENIE Z POPRAWY WYGLĄDU U 00%
trener ems

ZMIEŃ Z NAMI SWOJE NAWYKI

Sprawię, że aktywność fizyczna przestanie być smutnym obowiązkiem w walce o zdrowie. Opowiedz mi o swoim celu i możliwościach a ja ułożę program treningowy dopasowany do Twoich potrzeb. Po przeprowadzeniu analizy składu ciała, omówimy wyniki i wspólnie ustalimy plan działania, który będziesz w stanie pogodzić z życiem prywatnym i zawodowym. Otrzymasz przykładowy jadłospis, indywidualne wytyczne żywieniowe oraz tabelę ułatwiającą wdrażanie nowych nawyków. Umów się na trening wprowadzający i poznaj nas osobiście!