c
1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
h

Sylwia Przydacz

trenerka ems

Sylwia Przydacz

Trenerka Personalna EMS, Trener Przygotowania Motorycznego

email: bepro.kontakt@gmail.com
phone: 504 545 207
Jeśli coś robimy, róbmy to świadomie i bądźmy z siebie dumni! 🙂

Jestem zwolenniczką treningu funkcjonalnego, pasjonatką górskich wycieczek oraz aktywnego trybu życia. Posiadam również 16-letnią przeszłość zawodniczą, w tym występy na arenie międzynarodowej. Pomagam ludziom osiągnąć cele, które sami sobie wyznaczają – sylwetkowe, zdrowotne, sportowe. Z doświadczenia wiem, że najciężej jest ruszyć… Planujemy, rozmyślamy, kombinujemy, szukamy informacji i inspiracji finalnie trafiając na wymówki. Mówimy sobie, że zaczniemy od poniedziałku, zaraz po urodzinach babci albo razem z Kasią, to będzie nam raźniej 🙂 Owszem plan działania jest bardzo ważny, jednak nawet najlepiej obrana strategia, nie da efektów jeżeli nie zostanie wcielona w życie lub gdy działamy falowo – wyłącznie w przypływach motywacji.

Chcesz zacząć ćwiczyć, ale nie wiesz jak? Jesteś w treningu, ale stoisz w miejscu? Czasem organizm nie jest gotowy na tradycyjny trening, a niekiedy potrzebuje zmiany i nowego bodźca aby przełamać stagnację! W swojej pracy wykorzystuje impulsy elektrycznymi (trening EMS), aby efekty Twojej pracy były zauważalne już od pierwszych spotkań. Ułożę plan treningowy dostosowany do Twoich możliwości oraz będę czuwała nad jego realizacją. W pracy najbardziej cenię kontakt z podopiecznym – swobodną atmosferę, zaufanie oraz dzielnie się wiedzą na temat zdrowego stylu życia.

Aktualna sytuacja sprawia, że jeszcze więcej czasu spędzamy w pozycji siedzącej. Oprócz problemów z nadmierną masą ciała, do najczęściej zgłaszanych należą bóle lędźwi oraz kolan – co skutkuje błędnym kołem. Ciężej jest być aktywnym, skoro najprostsze ćwiczenia powodują dyskomfort. Konieczny jest powolny powrót do sprawności, z uwzględnieniem rozciągania, mobilizacji, pracy na pełnych zakresach ruchu oraz aktywacji osłabionych ogniw. Dodatkowo konieczna jest modyfikacja naszych nawyków, aby problemy nie powracały. Zaufaj specjaliście i ciesz się znowu pełną sprawnością.

 

Moje uprawnienia:

– Absolwentka AWF Wrocław,
– Certyfikowany i czynny trener personalny od 2016 r.
– Trener EMS,
– Trener przygotowania motorycznego,
– Instruktor odnowy biologicznej, TRX i Body Pump,
– Functional Strength Specialist
– Prime Movement Specialist
– uczestniczka wielu szkoleń i wykładów z zakresu przygotowania motorycznego oraz zdrowego stylu życia.